Czwartek 30, 2020 (HealthDay News) – Po czterech latach spadków oczekiwana długość życia w Stanach Zjednoczonych wydłużyła się w 2018 roku, podali urzędnicy ds. Zdrowia

Według dr Richarda Bockmana, odkrycia „bardzo pomagają” długotrwałym strategiom dla odwiedzających w dopasowaniu aktywności fizycznej do codziennej rutyny.

„Chodźcie i chodźcie” – powiedział Bockman, szef w sprawie roztworu hormonalnego podczas operacji Szpitala Specjalnego w Nowym Jorku.

Zadania o mniejszym wpływie nie mają efektu w postaci dużej gęstości kości. Ale Bockman, który być może po prostu nie był wplątany w badania naukowe, stwierdził, że chociaż gęstość kości wpływa na zagrożenie złamaniem biodra, uwzględnione zostaną również inne aspekty. Składają się z mocy tkanki mięśniowej w niskiej sylwetce, stabilności i zwinności, ponieważ połamane boki są całkowitą konsekwencją jesieni.

Dennis Thompson HealthDay Reporter

ŚRODA, 30 października 2019 r. (HealthDay News) – Stany Zjednoczone właśnie otrzymały przegląd, czyli coroczne nagłówki nie są dobre.

Wytrzymałość spadła w ciągu ostatnich 36 miesięcy, na skutek rosnących cen samobójstw i przedawkowania leków.

wykorzystanie wśród prawie podwoiło się w ciągu ostatniego roku, zwiększając możliwości dla całego pokolenia ludzi w USA.

A tylko około połowa nieubezpieczonych dzieci otrzymała zalecenie, co naraża je na ryzyko chorób zakaźnych, którym można zapobiec.

To dotyczy głównych ustaleń z wellness, usa, 2018, raport, który jest wydawany co roku przez amerykańskie Centers for Infection Control and Prevention, ogólnokrajowe Centrum Statystyki Zdrowia (NCHS).

Wytrzymałość przy dostawie wyniosła 78,6 lat w 2017 r., Co jest prawdziwą liczbą, która spadła w ciągu ostatnich kilku lat, twierdzi raport.

Wytrzymałość zmniejszona o 0,2 roku między 2014 a 2015 i kolejne 0,1 roku między 2015 a 2016.

i ofiar śmiertelnych

Spadek wytrzymałości będzie spowodowany większą liczbą ofiar śmiertelnych wśród młodszych ludzi w Stanach Zjednoczonych, stwierdziła współautorka raportu Renee Gindi, szefowa badań, które są analityczne w NCHS.

„Dla tych, którzy mają więcej młodszych umierających, zmniejszy to wytrzymałość” – stwierdził Gindi.

Te ofiary śmiertelne są powiązane z dwoma innymi statystykami, które podkreślają zwiększoną liczbę ofiar śmiertelnych w wyniku popełnienia samobójstwa i zażywania leków.

Wyniki ujawniły, że cena popełnienia samobójstwa dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat wzrosła znacznie ponad dwukrotnie w latach 2007-2017, z 0,9 do 2,5 zgonów na 100 000 młodych.

Ogólny wskaźnik samobójstw w USA wzrósł o 24%, z 11,3 do 14 zgonów na 100 000 osób w tym samym okresie.

Cena zgonów z powodu przedawkowania leków w Ameryce również uległa dramatycznemu wzrostowi o 82% w ciągu dziesięciu lat, z 11,9 do 21,7 zgonów na 100 000 osób.

„Widzimy wzrost przedawkowania leków i samobójstw wśród młodszych dorosłych, gdzie nie widzimy śmierci, która jest duża w tego typu zespołach” – stwierdził Gindi.reprostal uk „naprawdę jest to wyraźnie czynnik wpływający na spadek wytrzymałości”.

Epidemia rozpaczy

Amy Norton HealthDay Reporter

CZWARTEK, 6 sierpnia 2020 r. (HealthDay News) – proces starzenia się osób w średnim wieku może nie być tak ostry jak brzytwa, jak ich matki i tatusiowie, wynika z nowych badań – coraz więcej pytań dotyczących tego, jaki może być wzorzec oznacza dla przyszłych cen.

Biorąc pod uwagę dwie pełne dekady informacji na temat dorosłych w USA, badanie odkryło różnice, które są pokoleniowymi testami funkcji intelektualnej. Odnosi się to do kluczowych zdolności umysłowych, takich jak przypominanie sobie, myślenie i rozwiązywanie problemów.

Średnio ludzi w USA stworzonych od wczesnego do wczesnego pokolenia, które jest w połowie boomu między 1948 a 1959 rokiem – wypadło nieco poważniej w tych testach niż poprzednie pokolenia. Wzorzec odwrócił to, co w rzeczywistości było perspektywą, która się poprawia. Ludzie w Stanach Zjednoczonych stworzeni w latach 1942-1947 ogólnie radzili sobie lepiej niż ci, którzy zostali stworzeni w latach 1890-1923.

Według autora badania Hui Zhenga, profesora socjologii na Uniwersytecie Stanowym Ohio, wyniki są zaskakujące.

Osoby z wyżu demograficznego mogą mieć rzeczy, które są dla nich pewne – w tym stopnie naukowe, mniej palenia papierosów i używanie aspektów niebezpiecznych, takich jak plus. Wszystkie zostały teraz połączone ze zmniejszonym ryzykiem psychologicznego osłabienia.

Ponadto, raporty badawcze ujawniły, że starsze osoby dorosłe wydają się mieć mniejsze ryzyko demencji niż ich rodzice i dziadkowie obecnie. Niemniej jednak, stwierdził Zheng, istnieją pewne dowody na stabilizację spadku.

I chociaż boomers zawierają w sobie pewne pozytywy, to naprawdę pod pewnymi względami są w jeszcze gorszej sytuacji niż poprzednie pokolenia – w tym większe wskaźniki fizycznej nieaktywności.

W rzeczywistości Zheng odkrył, że te dwa nawyki faktycznie dały ci wytłumaczenie, które jest częściowym obniżeniem wyników testów poznawczych osób z boomu.

Stwierdził jednak, że istnieje prosty, silniejszy element: rosnące ceny samotności i depresji.

Nie jest jasne, dlaczego w wielu raportach naukowych odkryto związek między niebezpieczeństwem demencji, powiedział Zheng.

Według Heather Snyder, wiceprezes ds. Medycyny i operacji naukowych Stowarzyszenia Alzheimera, czy rozpacz jest naprawdę niebezpiecznym elementem dla demencji, pozostaje nieznane.

Procedura demencji jest po prostu długa i jest naprawdę wykonalne, że mózg ludzi, który jest u jego podstaw, skutkuje, wyjaśnił Snyder, który po prostu nie był częścią analizy.

Robert PreidtHealthDay Reporter

PIĄTEK, 2 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – To jedna rzecz, której wszyscy martwią się, gdy się starzeją: wyczerpana moc, spowolnienie oraz niepowodzenie w wykonywaniu codziennych zadań z prostotą.

Ale tak naprawdę nie jest to produkt uboczny starzenia się: słabość to samodzielna choroba, o której donoszą badacze medyczni.

Niestety, sytuacja jest związana z obniżonym standardem życia i zwiększonym zagrożeniem śmiercią, instytucjonalizacją i hospitalizacją – zauważyli.

I chociaż słabość występuje najczęściej u starszych dorosłych, nastolatki mogą stać się słabe, niezależnie od tego, czy mają jedną lub więcej przewlekłych chorób, które powodują niepełnosprawność.

Badacze przeanalizowali 46 badań ponad 120 000 osób w wieku 60 lat i starszych, żyjących bez pomocy w 28 krajach. Okazało się, że 4,3% mężczyzn i kobiet jest z tego powodu, że każda z grup wiekowych ma słabość, a kobiety są bardziej podatne na zranienie niż mężczyźni w ciągu roku.

Odkrycia „twierdzą, że prawdopodobieństwo rozwoju słabości u osób starszych jest wysokie. Jest to problem występujący na całym świecie jako ważne wyzwanie dotyczące narodów dotkniętych procesem starzenia się populacji” – stwierdził współprzewodniczący badań Richard Ofori-Asenso.https://yourpillstore.com/ Ukończył edukacyjną szkołę zdrowia publicznego i medycyny prewencyjnej na Uniwersytecie Monash w Melbourne w Australii.

Znacznie ponad 20 procent światowej populacji przekroczy 60 lat do 2050 r., Tak więc przewiduje się, że prawdziwa liczba osób z ułomnością wzrośnie.

Nie ma żadnej solidnej koncepcji słabości, ale zazwyczaj jest ona identyfikowana, gdy osoba spełnia trzy wymagania dotyczące kolejnych pięciu: niska, słaba siła trzymania, mała moc, powolna prędkość chodzenia i utrata masy ciała, która jest nieumyślna.

Na szczęście dla nas interwencje takie jak na przykład suplementacja i lekka suplementacja pomagają złagodzić problemy z lub opóźnić rozwój słabości, zgodnie z opinią naukowców. Wcześniejsze badania wykazały, że prawdopodobnie możliwe jest również odwrócenie słabości.

Podczas premiery wiadomości z uczelni Ofori-Asenso i ich współpracownicy potrzebowali „regularnej oceny w celu oceny podatności osób starszych na rozwój słabości, aby upewnić się, że odpowiednie interwencje są wdrażane na czas”.

Analiza została opublikowana 2 sierpnia System JAMA Otwarty.

Informacje WebMD od dostawcy HealthDay DOSTAWCY: Uniwersytet Monash, wprowadzenie wiadomości, 2 sierpnia 2019 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson

HealthDay Reporter

ŚRODA, 22 maja 2019 r. (HealthDay News) – mimo to ogromna mniejszość seniorów walczy o opłacenie recepty, rząd, który to nowe programy.

Około 5% dorosłych w wieku 65 lat i starszych nigdy po prostu nie przyjmuje leków zgodnie z zaleceniami dotyczącymi oszczędzania pieniędzy, zgodnie z informacjami uzyskanymi z badań w amerykańskich ośrodkach kontroli i zapobiegania zakażeniom.

Badanie ujawniło, że prawie 1 na 5 seniorów spodziewa się, że pracownik służby zdrowia zmodyfikuje je do tańszego leku.

„Możliwe, że zrezygnowali z lekarstw, z którymi nie byli w stanie sobie poradzić, zabrali mniej leków niż jest to zalecane lub opóźnili realizację recepty” – powiedział główny autor, Cohen, statystyk CDC.

Judith Beizer, profesor farmacji klinicznej na St. John’s University w Nowym Jorku, odzwierciedla rosnące ceny leków, ale pokazuje również, że seniorzy są skłonni być inteligentnymi konsumentami, jeśli chodzi o ich opiekę zdrowotną.

„Cieszę się, że można znaleźć ludzi, którzy proszą swojego lekarza o tańsze leki” – powiedziała, ponieważ zdają sobie sprawę, że istnieją alternatywy ”. Ciągle mówimy klientom, aby nigdy nie bali się zapytać lekarza jeśli masz alternatywne rozwiązanie, które będzie miało taki sam efekt, to tańsze ”.

Wydatki na leki w Stanach Zjednoczonych stale rosną, i to nie tylko w wyniku wysokich kosztów nowych, najnowocześniejszych leków.

Organizacje zajmujące się lekami również stale podnoszą stawki dotyczące starszych markowych leków, przekraczając ogólną cenę inflacji w kraju prawie pięciokrotnie w latach 2005-2016, zgodnie z niedawno opublikowanym badaniem. sprawy odnowy biologicznej.

Aby obserwować, jak seniorzy radzą sobie z tymi wydatkami, naukowcy z CDC sięgnęli po informacje zawarte w długotrwałym ogólnokrajowym badaniu ankietowym dotyczącym zdrowia.

Naukowcy odkryli, że 86% seniorów w wieku 65 lat i starszych faktycznie przyjmowało leki w poprzednim roku.

Spośród nich około 1 osoba na 20 nie była w stanie po prostu przyjąć leku zgodnie z zaleceniami.

„Jestem naprawdę zdumiony, że porcja, która nie zażywała po prostu leków zgodnie z zaleceniami, była zatem niska” – stwierdził Beizer. „Osobiście spodziewałbym się, że posiadanie będzie większe”.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

WTOREK, 29 września 2020 r. (HealthDay News) – w wyniku i niepowodzenia w uzyskaniu badań podsyciło, rozpacz i wiele więcej dla wielu seniorów.

„Jest to niezwykle trudny okres w placówkach dla seniorów, a ludzie próbują zrównoważyć wyniki chorób związanych z COVID-19 ze słabymi wynikami zdrowotnymi związanymi z izolacją społeczną” – stwierdziła Catherine Palmer, prezes Amerykańskiej Akademii Audiologii.

Niestety, starsi dorośli, którzy korzystają z pomocy słuchu, mogą być z nimi mniej, ponieważ uważają, że nie ma z kim się połączyć. Może to zmniejszyć hałas docierający do mózgu i spowodować deprywację słuchową. Przeciętna osoba może być uważana za osobę, która też nie słyszy i wymaga wysiłku, który wymaga dodatkowej interakcji.

„Członkowie rodziny i kumple powinni zachęcać swoich kochanych do dalszego ciągłego korzystania z pomocy słuchu – zawsze pojawia się wokół nas wszystkich” – powiedział Palmer w nowościach akademii.

Aparaty słuchowe również wymagają konserwacji. Dla niektórych pomoc w słyszeniu może nie działać dobrze lub wcale i mają trudności z rutynową opieką.

„Jeśli osoba nadal korzysta z aparatu słuchowego, który już nie działa, działa on jak zatyczka do uszu – naprawdę blokuje hałas” – powiedział Palmer, który jest dodatkowo nauczycielem współpracującym z University of Pittsburgh.

Wielu audiologów oferuje opiekę online i opiekę ograniczoną dla tych, którzy nie mogą prawidłowo dostać się do szpitala. Niektóre ośrodki dla seniorów umożliwiają audiologom spełnienie kryteriów amerykańskich ośrodków kontroli i zapobiegania chorobom po przeprowadzeniu kontroli temperatury i / lub pokazu.

Wizyta online rozwiązuje wiele łatwych dylematów związanych z aparatem słuchowym. Bardziej wymagające dylematy mogą wymagać wizyty twarzą w twarz z audiologiem.

Utrata słuchu ma wpływ na ogólny stan zdrowia. Badania przeprowadzone przez Johns Hopkins University of Medicine ujawniły, że ludzie z takimi chorobami są pięć razy bardziej podatni na rozwój. Ryzyko upadku może być większe niż w przypadku seniorów bez ubytku słuchu.

„Słuch może być ważnym elementem dobrego samopoczucia” – stwierdził Palmer. „u siebie, znajomego lub członka rodziny, ważne jest, aby zbadać go przy najbliższej okazji. w przypadku podejrzenia jakiegokolwiek stopnia ubytku słuchu”

WebMD Informacje z HealthDay DOSTAWCA: United States Academy of Audiology, premiera wiadomości, 22 września 2020 Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serena Gordon HealthDay Reporter

PIĄTEK, 2 sierpnia 2019 r. (HealthDay News) – maleńkie elektryczne „łaskotanie” może wpływać na organizm, a naukowcy z Wielkiej Brytanii twierdzą, że może to sprzyjać ogólnemu samopoczuciu, co może spowolnić niektóre efekty starzenia.

Terapia łaskotek nazywa się przezskórnym nerwem błędnym (tVNS). Zadanie polega na wykonaniu na zamówienie, czyli umieszczeniu elektrod zawierających na odcinku ucha zwanym tragus; to jest mała, spiczasta końcówka nad płatkiem ucha.

Nagrania wideo zawierają maleńką, nowoczesną elektryczność, która wpływa na nerw błędny. Nerw, który jest błędnym, głównym autonomicznym układem obciążonym, który będzie odpowiedzialny za funkcje anatomiczne człowieka, o których nie myślisz, takie jak ciepło i rytm serca.

Autorzy analiz deklarują, że te urządzenia mogą pomóc w zrównoważeniu systemu, który jest autonomiczny.

„Widzieliśmy, że po prostu czternaście dni codziennego oglądania telewizji pomogło zrównoważyć ilość zadań na dwie gałęzie dotyczące nerwowego układu autonomicznego” – stwierdziła Susan Deuchars, jedna z wielu autorek badań. Obecnie jest dyrektorem ds. Badań w szkole edukacyjnej nauk biomedycznych na Uniwersytecie w Leeds w Anglii.

„Te gałęzie generalnie działają stabilnie, umożliwiając zdrowsze ilości zadań. Wraz z wiekiem – i dodatkowo w niektórych stanach medycznych – równowaga ta zmienia się, więc twoja gałąź, która jest sympatyczna, co będzie szkodliwe dla dobrego samopoczucia. Codzienna telewizja ogólnie wydaje się naprawiać całkowita kwota z tą aktywnością w stosunku do tej związanej ze zdrowym funkcjonowaniem – stwierdziła.

Naukowcy deklarują, że terapia może poprawić samopoczucie, czyli psychiczne wzorce snu. Autorzy analiz zauważyli, że może mieć zadanie w terapii lub diagnostyce chorób układu krążenia, podwyższonego ciśnienia krwi i.

Niemniej jednak nie wszyscy są przekonani, że prosta, nieinwazyjna procedura może przynieść tak szerokie rezultaty.

Dr David Knopman, inny członek Akademii Neurologii w Stanach Zjednoczonych i nauczyciel neurologii podczas Mayo Clinic w Rochester w stanie Minnesota, stwierdził, że te badania naukowe nie stanowią dowodu na poparcie jakichkolwiek roszczeń dotyczących zdrowych korzyści.

„Rozmiary testów są małe. Badania zostały przeprowadzone nieprawidłowo. Obawiałbym się twierdzeń o skuteczności” – stwierdził.

24 lutego 2020 r. – Matematyk, symbol i bohaterka wielu, Katherine Johnson była klasyczną pionierką.

Utworzony w 1918 roku w zachodniej Wirginii, Johnson kontynuował pokonywanie przeszkód jako dziewczyna, a następnie jako afrykańskie Stany Zjednoczone. Znakomita z matematyki, stała się jedną z wielu żyjących osób, które są pierwszymi komputerami ”, których NASA zatrudniła do pomocy przy dokładnych obliczeniach wymaganych w miejscach, w których prawdziwe systemy komputerowe były niezwykłe, ogromne i powolne.

Została zatrudniona jako sekcja Centrum Analiz Langley NASA w Hampton w Wirginii, a na koniec grupa zadaniowa. W tych początkach dotyczących systemu pokoi w USA obliczenia podróży do pokoju zostały przeprowadzone przez. Johnson obliczył podróż do pokoju Alana Sheparda w 1961 roku, pierwszą w kraju.

Zadanie, które wykonała jeszcze inni z „komputerów” Langley, zostało zapisane w bestsellerowym przewodniku Ukryte postacie, który później stał się filmem nominowanym do Oscara.

Prezydent Barack Obama przyznał Johnsonowi medal prezydencki w 2015 roku.

Johnson zmarł w poniedziałek w wieku 101 lat.

Informacje o zdrowiu WebMD Szybka recenzja przez w dniu 24, 2020 © 2020 WebMD, LLC luty. Wszelkie wolności zastrzeżone.

Od redakcji: cała ta opowieść została zaktualizowana 24 października na podstawie wiadomości o wypuszczeniu prezydenta Jimmy’ego Cartera przez centrum medyczne.

22 października 2019 r. – Były prezydent Jimmy Carter, lat 95, zostaje wypuszczony z ośrodka medycznego, w którym był adresowany z powodu niewielkiego złamania miednicy. Carter otrzymał przerwę po tym, jak wpadł do ich domu w Plains w stanie Georgia.

Carter miał swoją premierę z Phoebe Sumter Medical Center, zgodnie z czwartkiem wiadomości.

„Jest podekscytowany możliwością kontynuowania wydobycia w ich domu w Plains w stanie Georgia i bardzo dziękuje wszystkim innym w związku z ich typowymi pragnieniami” – głosi produkcja.

To upadek, który jest drugi w dzisiejszych czasach. Wcześniej potrzebował 14 nad okiem po upadku i uderzeniu głową w październiku w domu. Po jesieni Carter udał się do Nashville, aby oddać się Carterowi, który jest 36. pracą z Habitat for Humanity.

Dodatkowo wpadł do ich domu na początku 2019 roku, łamiąc im biodro.

W 2015 roku Carter otrzymał plan leczenia, który przyszedł im do głowy.

Carter, znany ze swojej pracy humanitarnej, zaczął pomagać w utrzymaniu aktywnego harmonogramu.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy cofnęliśmy się o kilka stopni. Mam 92 lata, on 95 lat, więc uznaliśmy, że nadszedł czas, aby zaprzestać stałej pracy każdego dnia” – powiedziała jego żona, Rosalynn Carter. Stwierdziła, że ​​trzymają harmonogram, który jest zajęty planowaniem podróży do Atlanty z miesiąca na miesiąc, aby zapłacić czas podczas Carter Center.

„Skończę, kiedy będę musiał. Ale nie przestanę, dopóki nie będę musiał” – powiedział Jimmy Carter CNN.

Informacje o zdrowiu WebMD Sprawdzone przez 22, 2019

Informacja prasowa, Carter Center październik.

CNN: „Jimmy Carter trafił do szpitala po jesieni w domu w Georgii”.

Emory Winship Cancer Institute: „Fmr. Prezydent Jimmy Carter. ”

© 2019 WebMD, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Steven Reinberg HealthDay Reporter

CZWARTEK, 30 stycznia 2020 r. (HealthDay News) – Po czterech kilku latach spadków wytrzymałość w USA wzrosła w 2018 r., Poinformowali w czwartek przedstawiciele wellness.

Skok trwałości nastąpił, gdy liczba ofiar śmiertelnych z przedawkowania spadła w ciągu pierwszych 28 lat, podobnie jak ofiary śmiertelne z sześciu z 10 głównych powodów.

Najnowsze informacje mogą być przebłyskiem bardzo dobrych wiadomości dla zdrowia ludzi w USA, z obecnym spadkiem normalnej długości życia, który początkowo rzuca światło na postęp dokonany w ostatnich latach.

„Tendencja polegająca na zmniejszaniu się lub utrzymywaniu stabilnej wytrzymałości całej populacji w ciągu trzech lat została zatrzymana, wykorzystując wzrost wytrzymałości w 2018 roku” – powiedział główny badacz Kenneth Kochanek za pośrednictwem ogólnokrajowego Centrum Zdrowia w amerykańskich Centrach Kontroli i Zapobiegania Zakażeniom Statystyka (NCHS).

„Spadek śmiertelności z powodu niezamierzonych wypadków w 2018 r. Jest tylko odwróceniem trendu w latach 2014-2017” – dodał.

„W latach 2014-2017 wzrost liczby ofiar śmiertelnych spowodowanych nieumyślnymi wypadkami w największym stopniu przyczynił się do spadku wytrzymałości, przy czym spadek śmiertelności z powodu nowotworów zrównoważył tę poprawę wytrzymałości” – stwierdził Kochanek.

W latach 2010-2014 wytrzymałość wzrosła z 78,7 do 78,9 lat, a następnie spadła w latach 2014-2017 z 78,9 do 78,6 lat.

Jednak w 2018 r. Powrócił do 78,7 lat, co jednak będzie poniżej szczytu 78,9 lat w 2014 r. – stwierdził Kochanek.

10 głównych przyczyn zgonów w USA to choroby układu krążenia, przewlekłe choroby układu oddechowego, cukrzyca, grypa, samobójstwo, nowotwory i wypadki.

Między 2017 a 2018 rokiem spadek liczby zgonów z powodu guzów nowotworowych i urazów, które są niezamierzone, jest absolutnie najbardziej bezwzględny w kierunku zwiększenia wytrzymałości, wraz ze wzrostem śmiertelności i kompensacją zmiany w wytrzymałości, w tym Kochanek.

Według dr Howarda Koha, nauczyciela w Harvard T.H. Chan, klasa zdrowia publicznego w Bostonie, „Po kilku latach stabilizacji i malejącej wytrzymałości w Stanach Zjednoczonych, ten roczny wzrost jest mile widziany”.

Stwierdził, że jednak potrzeba dokładniejszej oceny, która wymaga czasu, aby ocenić, czy malejące style są rzeczywiście odwracane.

Serena Gordon HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 30 września 2019 r. (HealthDay News) – prawie 1 na 10 seniorów w USA nie zawsze ma wystarczającą ilość pożywienia, co jest nowe.

Oprócz osób poniżej 65 roku życia, które kwalifikują się, ponieważ są niepełnosprawne, 4 na 10 może głodować, w tym naukowcy.

„Ludzie zawsze będą szczerze mówić o Medicare i o tym, jak je ulepszyć i poprawić dostęp do opieki, ale większość z tych dylematów społecznych [głód] może być równie dużym problemem” – stwierdziła autorka badań Jeanne Madden z Northeastern University w Bostonie .

Madden stwierdził, że dokuczliwy dylemat tego, co naukowcy nazywają „brakiem bezpieczeństwa żywnościowego”, nie jest świeży. Formalnie uważa się to za niepowodzenie w zdobyciu wystarczającej ilości żywności ze względów finansowych.

Stwierdziła, że ​​w systemie opieki medycznej są obecnie podejmowane działania, aby temu zaradzić, na przykład ocena pacjentów pod kątem sytuacji i oferowanie klientom korzystania z pracowników socjalnych, które pomogą im znaleźć oferowane im rozwiązania, takie jak pomoc w odżywianiu uzupełniającym. Program (SNAP) za pośrednictwem rządu USA, który jest federalny.

„Ale jest to problem, z którym ludzie systemowi naprawdę się zmagają. Całkowite sprowadzenie go do systemu percepcyjnego jest po prostu zahamowaniem krwawienia” – dodał Madden.

Na potrzeby badań naukowych ona i jej grupa przejrzeli informacje od prawie 10 000 osób, które wzięły udział w badaniu Medicare 2016. Po prostu ponad 8 000 było w wieku powyżej 65 lat i korzystało z Medicare, a prawie 1600 było poniżej 65 lat, a także z Medicare.

Trzydzieści osiem procent osób poniżej 65 roku życia zgłosiło, że głodują. Nieco znacznie więcej niż 9% osób w wieku powyżej 65 lat było na łodzi, która jest taka sama. Niebezpieczne aspekty, które zwiększały ryzyko głodu, obejmowały posiadanie pieniędzy poniżej 15 000 USD rocznie, cztery lub więcej chorób, które są przewlekłe i.

Dawn Apgar jest kierownikiem Wydziału Socjologii, Antropologii i Pracy Socjalnej na Uniwersytecie Seton Hall w Southern Orange w New Jersey. „To badanie podkreśla zasadniczy problem, jakim jest brak bezpieczeństwa posiłków towarzyskich wśród starszych dorosłych” – stwierdziła.

„W Stanach Zjednoczonych zazwyczaj nie mówi się o głodzie, a te badania są bardzo ważne, aby przypomnieć nam, że istnieją rozbieżności między tym, kto spożywa wystarczające ilości pokarmu, a pożywieniem, które może nie być” – stwierdził Apgar, który był po prostu nie jest częścią śledztwa.

Według pracowników HealthDay HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 25 listopada 2019 r. (HealthDay News) – Sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg została wypuszczona z centrum medycznego w niedzielę po przyjęciu w piątek z i a.

Nagłówki jej domu powrotu i zdrowia zostały ujawnione przez rzeczniczkę sądu, Informacje ABC zgłoszone.

86-latek został poddany ocenie w szpitalu w Waszyngtonie po złym samopoczuciu w piątek. Została następnie wykorzystana w The Johns Hopkins Hospital w Baltimore. Rzeczniczka powiedziała w sobotę, że jej gorączka i dreszcze zmniejszyły się po otrzymaniu antybiotykoterapii i płynów.

To był trudny rok dla Ginsburga, który w sierpniu zakończył plan leczenia nowotworów trzustki.

Po tym, jak cysta została po raz pierwszy zdiagnozowana w spóźnionym lipcu, Ginsburg został przedstawiony na trzytygodniowym kursie w Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku.

„Torbiel została ostatecznie rozwiązana i nie ma żadnego dowodu na chorobę w innym miejscu ciała” – stwierdził w tym czasie sąd. „Sędzia Ginsburg nadal ma krew, która jest okresowo i na skany. W tej chwili żadne dalsze leczenie nie jest wymagane”.

Który był czwarty raz, walczył z guzami nowotworowymi. Miała operację w 1999 r. I była leczona we wczesnym stadium w zeszłym roku. W późniejszym, ostatnim roku, z jej pozostałego płuca usunięto dwa złośliwe guzki.

Krótka historia powrotu do zdrowia po niepowodzeniach w zdrowiu nie ukoiła nerwów liberałów, którzy martwią się po prostu tym, jak długo Ginsburg może zapewnić, podczas gdy stabilność dotycząca Sądu Najwyższego przesuwa się w prawo dzięki dwóm nominacjom prezydenta Donalda Trumpa niedawno Brett Kavanaugh i Neil Gorsuch.

Ale Ginsburg przypisuje swojej pracy, która jest twardą etyką, jej zdolność do pokonywania wyzwań związanych ze zdrowiem. Zgodnie z Informacje ABC, poszła na regularne raz w tygodniu osobiste seminarium Sądu Najwyższego w piątek, a ponadto pojawiła się na spotkaniu poza domem. Ginsburg dodatkowo utrzymuje napięty harmonogram podróży.

„Myślimy, że praca jest naprawdę tym, co mnie zatrzymało” – powiedział Ginsburg Informacje ABC we wrześniu, „ponieważ w przeciwieństwie do rozmyślania nad moimi prawdziwymi niewygodami, nad tym. Jeśli mam wrażenie, że muszę opublikować lub podsumować, aby się uczyć, jestem świadomy, że na pewno muszę podjąć działanie i teraz muszę uzyskać”

Robert Preidt

HealthDay Reporter

ŚRODA, 5 czerwca 2019 r. (HealthDay News) – Jeśli ktoś, kogo rozumiesz, stara się kontrolować swoje fundusze, gdy się starzeje, winę może ponieść wcześnie.

To podsumowanie naukowców, którzy przebadali 243 dorosłych w wieku od 55 do 90 lat na umiejętności, które są finansowo wykonanymi skanami do oceny nagromadzenia blaszek beta-amyloidowych, z którymi są związane.

U wielu osób nie doszło do pogorszenia stanu zdrowia psychicznego, u niektórych z nich stwierdzono umiarkowane upośledzenie pamięci, a u niektórych stwierdzono klinicznie.

Autorzy analizy stwierdzili, że pewne umiejętności, które są finansowe, gdy się starzejemy, a także początkowe fazy umiarkowanej niepełnosprawności pamięci, z porównywalnym spadkiem liczby ludzi.

„Istnieje błędne przekonanie, że kłopoty finansowe mogą pojawić się dopiero w późnych fazach demencji, ale może to nastąpić wcześnie, a modyfikacje są delikatne” – stwierdził starszy dr P. Murali Doraiswamy. Mógłby być nauczycielem i geriatrią na Duke University w Durham w Północnej Karolinie.

Naukowcy odkryli, że im większe były blaszki amyloidowe, tym gorsza była zdolność osoby do zrozumienia i wykorzystania podstawowych pojęć finansowych lub wykonywania zadań finansowych, takich jak obliczanie salda konta po uwzględnieniu poziomu wykształcenia i innych czynników.

„Im więcej byliśmy w stanie pojąć zdolności podejmowania decyzji finansowych przez dorosłych i dokładnie tego, jak może się to zmienić wraz ze starzeniem się, tym bardziej będziemy mogli powiadomić kulturę o tych dylematach” – stwierdził Doraiswamy w wiadomościach Duke.

„Starsi dorośli mają udział, który jest nieproporcjonalny w większości krajów, jak również uważa się, że w samych Stanach Zjednoczonych 18 bilionów dolarów” – zauważa Doraiswamy.

„Niewiele wiadomo na temat obwodów umysłu, które leżą u podstaw rosnącej utraty zdolności monetarnych w demencji. Biorąc pod uwagę wzrost liczby przypadków demencji w dziesięcioleciach, w których nadchodzą ich podatność na oszustwa pieniężne, jest to część poważnych problemów badawczych” – dodał Doraiswamy .

Wiele osób oceniających wczesną demencję i chorobę Alzheimera koncentruje się na pamięci, wyjaśnia autorka badań Sierra Tolbert, badaczka z Duke.

Zdolność finansowa, taka jak 20-minutowa, znaleziona w tych badaniach, może pomóc lekarzom monitorować czyjeś psychiczne funkcje w dłuższej perspektywie – zalecał Tolbert.

„Lekarze mogliby rozważyć proaktywne doradzanie swoim klientom przy użyciu tej skali, ale być może nie jest ona powszechnie stosowana” – stwierdził Tolbert podczas premiery wiadomości.

„Jeśli czyjeś wskaźniki spadają, może to być oznaką niebezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że dzięki tym konkretnym badaniom więcej lekarzy może być świadomych, że można znaleźć narzędzia, które określą subtelne zmiany przez jakiś czas, które mogą pomóc klientom i rodzinom chronić siebie i swoje fundusze , „Włącznie z Tolbertem.

Analiza została niedawno opublikowana w Internecie w The Journal of Prevention of Alzheimer disease.

Informacje WebMD od dostawcy HealthDay: Duke University, wprowadzenie wiadomości, 28 maja 2019 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dennis Thompson HealthDay Reporter

PONIEDZIAŁEK, 24 lutego 2020 r. (HealthDay News) – Amerykanie mogą zechcieć zrewidować etykietę dotyczącą nastolatka, który kocha trawkę. Więcej seniorów w Stanach Zjednoczonych przyjmuje leki teraz niż wcześniej.

Odsetek osób w wieku 65 lat i starszych, które używają marihuany, wynosi 4,2%, w porównaniu z 2,4% w 2015 roku, zgodnie z danymi z ogólnokrajowego badania użycia narkotyków i dobrego samopoczucia w USA.

„Zmiana z 2,4 do 4,2, to wyraźnie wzrost o 75%”, stwierdził badacz, starszy Palamar, współpracownik nauczyciela zdrowia ludności w szpitalu NY University Langone. „To się nie zwiększa, ale 75% to po prostu bardzo duży wzrost, jak sądzę”.

Emily Feinstein, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny podczas realizacji celu, oceniła analizę i skomentowała, że ​​trend „nie jest zaskakujący”.

„Po pierwsze, starsi ludzie są bardziej podatni na dyskomfort i inne chroniczne schorzenia” – stwierdził Feinstein. „Następnie staje się coraz bardziej dostępny i odpowiedni w kulturze. Razem te dwa aspekty prawdopodobnie napędzają ten trend”.

Ale Palamar nie uważa, że ​​rewolucja legalizacji marihuany, która przetoczyła się po świecie, skłoniła dziadków i babcię do podjęcia próby zioła, aby złagodzić bóle i problemy lub spędzić przyjemny wieczór.

Zamiast tego, jego zdaniem proporcja procesu starzenia się użytkowników konopi rośnie, ponieważ więcej starszych osób ma obecnie wiedzę na temat gotowania w garnku.

„Wiele osób, które używają konopi indyjskich, to proces starzenia się w przedziale wiekowym 65 i więcej lat. Wierzę, że to właśnie je napędza” – stwierdził Palamar. „Spośród programu można znaleźć zupełnie nowych wtajemniczonych, ale nie sądzę, by można było znaleźć wiele starszych osób, które próbują po raz pierwszy w życiu”.

Niemniej jednak istnieje naprawdę dużo mniej seniorów, w których bierze udział więcej młodych ludzi, w tym Palamar. Chodzi po prostu o to, że całkowite spożycie marihuany nadal rośnie w Stanach Zjednoczonych, wpływając na większość połączonych kategorii osób.

Naukowcy z NYU przeanalizowali reakcje znacznie ponad 15 000 starszych dorosłych. Wykorzystanie marihuany wzrosło drastycznie wśród niektórych kategorii seniorów w latach 2015-2018, w tym:

  • Kobiety (93% wzrost) w porównaniu z mężczyznami (58%), chociaż prawie dwukrotnie wielu mężczyzn używa w przeciwieństwie do kobiet.
  • Wykształcenie wyższe (wzrost o 114%) w porównaniu ze szkołą, która jest dużo niższa (17%).
  • Gospodarstwa domowe, które zarabiają znacznie więcej niż 75 000 USD (129%) lub od 20 000 do 49 999 USD (138%), w porównaniu z osobami zarabiającymi mniej niż 20 000 USD (16%) lub od 50 000 do 74 999 USD (3%) rocznie.
  • Seniorzy zamężni (100% wzrost) w porównaniu z osobami samotnymi (45%).

Od redakcji: cała ta opowieść została zaktualizowana 4 grudnia 2019 r.

3 grudnia 2019 r. – Były prezydent Jimmy Carter został zwolniony przez ośrodek medyczny, do którego skierowano go w sprawie.

Carter został przyjęty do szpitala Phoebe Sumter w Americus w stanie Georgia w weekendy.

Prezydent, który wcześniej był chętny do dalszego odpoczynku i powrotu do zdrowia w domu w Plains w stanie Georgia “, powiedział z Carter Center.” On i pani Carter chcą wszystkim pokoju i radości w tym świątecznym okresie. “

Carter był po prostu ze Szpitala Uniwersyteckiego Emory przed Świętem Dziękczynienia, gdzie skierowano do niego krwawienie po jesieni.

Carter, lat 95, spadł 2 razy w obecnych miesiącach. W spóźnionym październiku znalazł się w Plains i złamał miednicę. Wcześniej po miesiącu potrzebował 14 szwów nad okiem.

Został przyjęty do szpitala uniwersyteckiego Emory, gdzie musiał złagodzić nacisk na mózg związany z upadkiem w listopadzie.

Prezydent, który jest 39. adresatem i który przyszedł im do głowy w.

Informacje o zdrowiu WebMD szybkie Sprawdzone przez 03, 2019

Carter Center grudzień.

Atlanta Journal-Constitution: „Centrum medyczne Cartera w leczeniu chorób”.

Emory Winship Cancer Institute: „Fmr. Prezydent Jimmy Carter. ”

© 2019 WebMD, LLC. Lipiec wszystkie wolności zastrzeżone 25, 2019 – Patty Webster słyszała, jak jej mama wspominała o śmierci. Całe mnóstwo. Często zdarzało się, że ona i jej siostry czasami musiały powstrzymywać matkę przed przyprowadzaniem. Jednak jej wiadomość dotarła.

Zanim jej matka zmarła w 2016 roku w wieku 73 lat, osoba, która wcześniej okradła ją z możliwości komunikowania się. Ale członkowie jej rodziny wiedzieli, czego pragnęła, pod koniec życia było dla nich jasne, ponieważ to zrobiła. To pozwoliło im ogólnie dzielić między innymi jej pragnienia wraz z jej lekarzami, dlatego też zdecydowała, że ​​może umrzeć.

„Byliśmy jej wokalistami” – twierdzi Webster. „Nie wiedziałem, synu, bardzo dobrze, czym tak naprawdę było do tamtego czasu, kiedy ci wszyscy mówią”.

Webster pracuje dla the, wysiłek związany z Instytutem, który ma siedzibę w Bostonie w celu poprawy. Wprowadzony w tym sezonie zachęca ludzi do swobodnego mówienia szczerze o rodzaju opieki, której potrzebują – i nie chcą, aby kończyły się one na ich codziennym życiu. Badanie przeprowadzone przez połączony zespół w 2018 roku wykazało, że 95% ludzi w USA jest gotowych zaakceptować rozmowy o swoich pragnieniach. Ale tylko około 1 na 3 osoby omawiały, o czym tylko zapragną. Jednak pięć lat wcześniej liczba ta była bliższa 1 do 4. Wskazuje to, że coraz więcej ludzi mówi szczerze o tym, w jaki sposób pragną zginąć.